Banky v ČR, úvěry, bankovní poplatky

Služby pro podnikatele u ČSOB

Pokud podnikáte, či s podnikáním začínáte, určitě víte, že každý podnikatel stojí před otázkou, jakou banku pro své podnikání zvolit. Je třeba vybrat takovou, která bude zhodnocovat vaše vklady, která vám nabídne výhodné podmínky pro vedení a spravování účtu a která vám v případě nutnosti poskytne levný úvěr.

Podnikatelské účty u ČSOB

My se tentokrát zaměříme na ČSOB banku a její nabídku produktů pro podnikatele.  Banka nabízí komplexní finanční servis pro vaši firmu. Posoudí její stav a doporučí na míru nejvhodnější finanční řešení. ČSOB se zaměřuje nejvíce na malé a střední podniky a nabízejí několik typů podnikatelských účtů. Z nabídky si můžete vybrat např. podnikatelské konto (určené pro živnostníky a drobné podnikatele se sídlem v ČR), firemní konto (malé podniky s občasným platebním stykem), obchodní konto (střední podniky a zaměstnavatelé), běžný účet úschovy u advokáta (pro advokáty – podnikatele), běžný účet úschovy u notáře nebo běžný účet pro pojišťovací agenty a notáře. Je tedy zřejmé, že banka se snaží o tvorbu účtů klientům na míru dle typu jejich podnikání.

Typy úvěrů u ČSOB

Stejně jako každá jiná banka, i ČSOB nabízí možnost úvěru. Na pobočkách vám s výběrem vhodného úvěru rádi poradí a vyjednají s vámi pro vás nejvýhodnější podmínky. Vyjmenujme opět nejběžnější druhy podnikatelských úvěrů – povolené přečerpání účtu (pro překlenutí rozdílů mezi příjmy a výdaji), kontokorentní úvěr (možnost jít na účtu takzvaně do mínusu), kreditní karta pro podnikatele (karta s úvěrovým limitem), revolvingový úvěr (pohledávky zásoby), malý úvěr pro podnikatele (50 000 až 8 000 000 Kč na dobu až patnáct let), rychlý úvěr na podnikání (bez prokazování účelu až na 5 let, 50 000 – 1 500 000 Kč), účelový úvěr (na přesně vymezené potřeby), úvěrový příslib (např. pro veřejné soutěže), vydané záruky (např. zmírnění obchodního rizika) a akreditivy a inkasa (taktéž).

Úvěry na projekty financované z fondů Evropské unie

Úvěrové produkty ČSOB lze kombinovat s produkty Českomoravské záruční a rozvojové banky a s granty poskytovanými Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem. ČSOB také nabízí úvěry k financování projektů podporovaných z fondů EU a státu. Díky spolupráci ČSOB s těmito fondy lze získat i další výhody.

Přidat komentář

Váš komentář

Banky v ČR, úvěry, bankovní poplatky | Příspěvky (RSS) and Komentáře (RSS)|