Banky v ČR, úvěry, bankovní poplatky

Pojištění auta u Wüstenrot

Koupili jsme si nové auto a dlouho přemýšleli, u které banky si uzavřít povinné ručení a havarijní pojištění. Kamarádka mi doporučila Wüstenrot. Hned první výhoda, kterou nám řekla, a sice, že Wüstenrot nabízí online slevy až 22%, nás přiměla, si o povinném pojištění nabízeném touto bankou obstarat bližší informace.

Mezi nabízené produkty povinného ručení Wüstenrot patří „základní“(za škody na majetku 35 mil. Kč a na škody na zdraví 35 mil. Kč. a „zvýšený“ (za škody na majetku 70 mil. Kč a na škody na zdraví 70 mil. Kč).

Navíc asistenční služby, které se vztahují na havárie a odcizení vozidla na území ČR a SR a havárie a poruchy vozidla v cizině. Na některé z nich si však musíte přikoupit tzv. Rozšířený balík.
Splátky jsou buď roční nebo čtvrtletní (ty s navýšením).

K povinnému ručení si dále u Wüstenrot můžete připojistit nepoškozené čelní sklo a úraz dopravovaných osob, což se vztahuje na úrazy, které přepravovaná osoba utrpí při provozu pojištěného vozidla. Základní limity krytí pro všechny přepravované osoby činí 1 mil. Kč, a to pro případ smrti.

Rozšířené asistenční služby Vám pak poskytují ochranu v případě poruchy a odcizení vozidla nebo nehody. Cena je 300 Kč. Poskytovány jsou jak na území ČR, tak i v zahraničí.

Přemýšleli jsme i o havarijním pojištění, které Vás chrání před vandalismem, krádeží, živelní událostí a havárií. Majitele vozidla tedy zabezpečuje prakticky proti všem rizikům, které mu v souvislosti s vlastnictvím a provozem vozidla hrozí. Cena pojištění vychází z částky, na jakou necháte vozidlo pojistit. Ovlivňuje ji stáří a výbava auta, region i věk majitele.

K uzavření havarijního pojištění je potřeba nechat provést prohlídku vozidla, což pro Vás banky většinou po dohodě zařídí.

Wüstenrot proti živelním pohromám nepojišťuje, za to má stejné sazby pro všechna auta. Nezvýhodňuje dražší a větší auta, ani určité značky. Členové Klubu Wüstenrot díky svým nasbíraným bodům 10% slevu. Další výhody jsou zde, že máte nižší sazby pro zkušené řidiče. Ženy nad 23 a muži nad 29 let platí méně. Dále dostáváte za jízdu bez nehod bonusy (sleva až 60%..).
Nakonec jsme se rozhodli jsme pro tuto banku a jsme spokojeni.

Přidat komentář

Váš komentář

Banky v ČR, úvěry, bankovní poplatky | Příspěvky (RSS) and Komentáře (RSS)|