Banky v ČR, úvěry, bankovní poplatky

Hypoteční banka

Chcete vlastní bydlení? Může vám v tom pomoct Hypoteční banka, která je zaměřená právě na poskytování úvěrů na nemovitosti určené k bydlení. Tato banka vznikla v roce 1991 a od roku 1995 se stala specialistou na hypoteční úvěry. V roce 2000 se stala majoritním vlastníkem ČSOB. Nejen, že tedy nabízí hypotéky ve vlastní obchodní síti, ale připravuje hypoteční produkty i pro ČSOB, Poštovní spořitelnu či Citibank. Letos byla také zahájena spolupráce s Českou Pojišťovnou a ING Životní pojišťovnou.

Podrobnější informace týkající se úvěrů můžete získat na některé z třiceti poboček, na poradenských místech, nebo u externích hypotečních poradců. Síť poboček naleznete na internetových stránkách banky, kde najdete i kontakty na manažerku Pavlu Hávovou nebo ředitele marketingu Bohdana Suchánka.
 
Banka nabízí velké množství produktů a služeb. Poskytuje jak úvěry pro podnikatele, tak pro fyzické osoby. Získat úvěr na bydlení není až tak těžké, a přiznejme si, kdo by netoužil po tom mít vlastní bydlení, ač „na splátky“. Je to rozhodně lepší než „házet peníze z okna“ v pronájmu. U Hypoteční banky stačí pouze dva doklady k získání hypotéky. Potřebujete potvrzení o výši příjmu a taky nabývací titul k nemovitosti, kterým může být např. kupní smlouva. Spoustu věcí banka už vyřídí za vás. Ocenění nemovitosti zajistí i na počkání, zajistí i výpis z katastru, čímž ušetříte jak čas, tak peníze.

Dříve byly hypotéky poskytovány výhradně na koupi nemovitosti, nebo její výstavbu. Dnes už není úvěr účelový, a proto ho můžete použít i na vybavení bytu, na koupi auta, dokonce i dovolené.

Hypoteční banka nabízí svým klientům velké množství produktů a služeb. Ať už je to možnost získat hypotéku on-line, nebo různé typy hypoték, i zpětně. Stačí jen zvážit, co od úvěru očekáváte, kolik peněz a na co potřebujete, a pak už jen vyhledat vhodnou variantu pro vás, nebo přímo kontaktovat hypotečního poradce, který zkušeně poradí.

 

Přidat komentář

Váš komentář

Banky v ČR, úvěry, bankovní poplatky | Příspěvky (RSS) and Komentáře (RSS)|